pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada bucak almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) sahne içre kırmızıışveriş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle sahne derunersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışveriş yapabilmek derunin oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile kırmızıışveriş yapabilmek o kadar hafif değildir. Çünkü bu anlayışlemler dolar kuru üzerinden muamele kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek derunin ya da oyunda elan zait silah gücü kabil hilelere esasvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin derunine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini delik ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri derunin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler derunin oyunu elan bol oynamanızı sağlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere bucak verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de bucak verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi derunerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular sahne içerisinde bucak düz kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine esasvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Katakulli içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değanlayıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada bucak düz UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu derunin derunine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok kontak gören ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında sahne kuruluşmcıları tarafından turnuvalar esnasında umum oyuncuların nerede olduklarını seyircilere açıklamak derunin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu model hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya esaslamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak derunin ötümlü yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi derunin her zaman bir defa bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında bucak düz duvarların arkasını görme özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda bucak düz dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kapan yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz alınsında sizi dermanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yegâne sözcük kabil görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur kaplamak yahut bir nesneyi nişan kaplamak demeına gelirken Bot kelimesi, bir anlayışin kendiliğinden olarak kuruluşlması demeına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.