mobil ödeme bozdurma papara

Mobil ödeme sistemi, müstehlik gruplarının alışdoneş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme nakit sistemi ile Ödeme edinmek talip kişiler, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip alışdoneş aksiyonlemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme sayesinde bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı yazı bakiyesi ise krediden düşüş gestaltlır. Bunun cihetı keşik iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu aksiyonlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği küşade mevcut para kartları mutavassıtlığı sayesinde olabilir.

Mobil Ödeme Sistemi sayesinde Satılarda Peşış Soruşturma
E-tecim ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belli bir oranda kişilere hitap değer. İşletme yerlerinin gaye kitlelerinden mevcut müstehlik gruplarının alışdoneş alışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı müstehlik gruplarının para ve banka ekeı yöntemi ile alışdoneş yapmayı yeğleme ederken para ekeı ve banka ekeı sıfır kişiler ise genel olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri yeğleme ederek alışdoneş yamayı yeğleme değer.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya kelleladığından itibaren bu sistemi kullanan çok bir küme zat ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel mağaza yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken kimisı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini istismar etmek lüzum. Kısaca kısaca bahsetmek icabında taşınabilir ödeme sistemi mekân alan e- tecim firma yerleri ulaştığı gaye kitleye bir yeni zümre daha eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satımlarında enseış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine mekân vererek, gaye kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satımlarınızda daha çok enseış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.